AJALOO KÕRGEIM AERMEC-l: NÜÜD ENAM KUI 2,3 MW

Aermec jätkab arengut järjest suuremate jahutusvõimsuste poole.

Hiljuti laiendatud WF seeria, vesijahutusega külmamasinad kruvikompressoritega ja torusoojusvahetitega pakub nüüd jahutusvõimsusi kuni 2331 kW ja küttevõimsusi kuni 2484 kW.

See lööb eelmise maksimaalse võimsuse, mis kuulus õhk-vesi külmamasinale NSM jahutusvõimsusega enam kui 2100 kW.

Loomulikult saavutab Aermec sellised uued piirid stiilselt: energiatõhususe klass A koos ESEER kasuteguriga koguni 6,50.

Konfiguratsioon hõlmab 3 moduleeritud kompressorit, mis töötavad ühe aurustiga. Selline konfiguratsioon tagab kõrgendatud osalise koormusega energiatõhususe. Mõlemad standard ja kõrge kasuteguriga versioonid ja ka vähendatud müratasemega konfiguratsioon on olemas.

Esimene toodetud seade, suurim WF9613 mudel, on juba lahkunud Aermec-st, mis on mõeldud -7 ° C väljuva vedeliku temperatuuri jaoks Norrasse.

Aermec-i pühendumust järjest võimsamate tasemeteni kinnitab oma keeruka testkambri teenustega, mis on praegu Euroopa suurim katselabor 5 miljoni €  suuruse investeeringuna, mahutab ühe seadme üle 2 MW võimsusega; See tagab, et sellised suured seadmed saavad täpselt kontrollitud ja soovi korral tunnistajate juuresolekul testitud.

Uued WF mudelid on veel lisaks ka Aermec pideva laienemise suunas üha suuremaid süsteemi lahendusi maailma mastaabis.