Firmast

Aermec asutati aastal 1961 missiooniga, mis oli üsna ambitsioonikas sel ajal - pakkuda heaolu ja mugavust kõigis oludes, kus inimesed elavad ja töötavad.

Aermec on nüüdseks laiendanud oma tegevust ja on suunatud paljudele erinevatele rakendustele. Nendeks on elamud, jaemüük, hotellid, keskused, sport ja vaba aja veetmise võimalused, ühiskondlikud hooned ja tervishoid ja samuti mitmed konkreetsed tööstuslikud rakendused.

Selles laias stsenaariumis keskendub Aermec jätkuvalt oma tegevustes ja pöörab pidevalt teaduslikult tähelepanu arendustööle ja kvaliteedile, et töötada välja tehnilisi lahendusi, mis tagavad maksimaalse rahulolu selle kasutajatele. Aermeci konkurentsieelis tuleneb just sellest, et vastatakse tehnoloogia väljakutsetele läbi innovatsiooni, investeeritakse protsessidesse ja logistikasse ning keskendutakse üksikute klientide vajaduste individuaalsele mõistmisele.

Ei ole olemas kliimaseadmete väljakutseid, milliseid Aermec ei suudaks lahendada. Lai ja mitmekülgne tootevalik erinevate lahendustega paistab silma nii kvaliteedi, materjalide ja toimivuse poolest ning on võimeline vastama kõikidele kliendi vajadustele. Aermeci lai tootevalik, üle 300 tootegrupi saadaval - vedelik jahutid, soojuspumbad, jahutuskonvektorid (fancoil), ventilatsiooniseadmeid, splitseadmed, VRF süsteemid, soojusakumulatsiooniseadmed jne. Iga kliimaseadme soov saab lahendatud Aermeci poolt, kelle standardiseeritud tooteid on kokku üle 10 000 erineva konfiguratsiooni.

Ekspertiisi-, valiku- ja simulatsiooni vahendid võimaldavad Aermecil kujundada süsteemi lahendusi, mis on tagatud konkreetsete rakenduslike oskusteave abil, tagades selle, et iga klient saab optimaalse lahenduse vastavalt nende individuaalsetele vajadustele ja tingimustele. Aermec on rõhku pannud just sellele, et mitte lihtsalt pakkuda tooteid, pigem pakkuda täielikke ja integreeritud süsteemi lahendusi.

5 müügiettevõtetega ja üle 70 rahvusvahelise turustaja, võimaldab pakkuda spetsiaalset nõustamist igal kontinendil. Itaalias tegutseb Aermec 59 müügipunkti ja 78 teenindusbüroo kaudu.

Aermecis on rohkem kui 650 töötajat, üle 130 000 m² kogu tehase pinda. Nende arvudega on Aermec üks maailma liidreid kliimaseadmete tehnoloogias.