Soojustagastusseadmed

RePuro

RePuro

Õhu vooluhulk: 100 ÷ 650 m³/h

RePuro on uudne vastuvoolu-soojustagastussüsteem, mis tagab siseruumide nõuetekohase õhuvahetuse. 

RPL

RPL

Õhu vooluhulk: 300 ÷ 3900 m³/h

RPL on siseruumidesse horisontaalseks paigaldamiseks mõeldud alumiiniumplaatidega staatiline heitsoojust kasutav süsteem/utilisaator.

RPLI

RPLI

Õhu vooluhulk: 200 ÷ 2300 m³/h

RPL on siseruumidesse horisontaalseks paigaldamiseks mõeldud moduleeritav vaheldiga alumiiniumplaatidega staatiline heitsoojust kasutav süsteem/utilisaator.

RPF

RPF

Õhu vooluhulk: 790 ÷ 4250 m³/h

RPL on siseruumidesse horisontaalseks või vertikaalseks paigaldamiseks mõeldud alumiiniumplaatidega staatiline heitsoojust kasutav süsteem/utilisaator (TPRF-lisaseadme kasutamine võimaldab paigaldamist ka välitingimustesse).

URX CF

URX CF

Õhu vooluhulk: 750 ÷ 3300 m³/h

URX-CF on alumiiniumplaatidega staatilisest soojusvahetist ja soojuspumba režiimile mõeldud jahutuskontuurist koosnev heitsoojust kasutav süsteem/utilisaator. Mõeldud siseruumidesse horisontaalasendisse paigaldamiseks.

URHE CF

URHE CF

Õhu vooluhulk: 1000 ÷ 3300 m³/h

URHE-CF on suure efektiivsusega heitsoojust kasutav süsteem/utilisaator, mis sisaldab ristvoolu-soojusvahetit ja soojuspumba režiimil töötamisel kasutatavat jahutuskontuuri. Mõeldud siseruumidesse horisontaalseks paigaldamiseks (TPRF-lisaseadme kasutamine võimaldab paigaldamist ka välitingimustesse).

ERSR

ERSR

Õhu vooluhulk: 1000 ÷ 30000 m³/h

ERSR on äärmiselt efektiivne rootor-soojuse taaskasutussüsteem paigaldamiseks sise- või välitingimustesse; süsteem on varustatud juhitava mehaanilise ventilatsiooni funktsiooniga.