Spiltseadmed

SL

Jahutusvõimsus: 2.5 ÷ 6.5 kW
Küttevõimsus: 2.8 ÷ 6.2 kW

Mono-split õhk-õhk konditsioneerid/soojuspumbad siseruumide seinale paigaldatava mooduliga; soojuspumba funktsiooniga mudelite puhul on kasutatud DC invertertehnoloogiat.

SC

SC

Jahutusvõimsus: 12 kW
Küttevõimsus: 13.6 kW

Mono-split õhk-õhk konditsioneerid/soojuspumbad siseruumidesse paigaldatava põrandamooduliga; soojuspumba funktsiooniga mudelite puhul on kasutatud DC invertertehnoloogiat.

FK

FK

Jahutusvõimsus: 2.7 ÷ 3.6 kW

Ühest moodulist koosnev konditsioneer aknale paigaldamiseks; üksnes jahutusega mudelid.

COMPACT

COMPACT

Jahutusvõimsus: 2.35 kW
Küttevõimsus: 2.36 kW

Ilma välitingimustes kasutatava moodulita siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud konditsioneer; soojuspumba funktsiooniga mudelite puhul on kasutatud BLDC invertertehnoloogiat

CK

CK

Jahutusvõimsus: 2.6 ÷ 5.2 kW
Küttevõimsus: 2.75 ÷ 5.5 kW

Mono-split õhk-õhk konditsioneerid siseruumidesse paigaldatava põrandamooduliga; soojuspumba funktsiooniga mudelite puhul on kasutatud DC invertertehnoloogiat.

LCI

LCI

Jahutusvõimsus: 3.5 ÷ 16.5 kW
Küttevõimsus: 3.8 ÷ 20 kW

Soojuspumba funktsiooniga mono-split konditsioneeride mudelite puhul kuuluvad DC invertertehnoloogia ja kondensatsiooni kontrollimise seade standardvarustuse hulka. Siseruumidesse paigaldatavaid süsteeme on kolme tüüpi: Kassett, põrand-lagi, kanaliga.

Multi-split seadmed

MKM

MKM

Jahutusvõimsus: 5 ÷ 12.1 kW
Küttevõimsus: 5.6 ÷ 13 kW

Multi-split õhk-õhk süsteemid, mis on kasutatavad ka soojuspumbana; varustatud DC invertertehnoloogiaga. Saadaval on erinevad kombinatsioonid nelja tüüpi siseruumidesse paigaldatava mooduliga: Kassett, põrand-lagi, kanaliga, seinapaigaldusega.

VRF süsteemid

MDS-MVF

MDS-MVF

Jahutusvõimsus: 12 ÷ 60 kW
Küttevõimsus: 14 ÷ 63 kW

Multi-split konditsioneerid külmaaine reguleeritava vooluhulga (VRF) süsteemiga; siseruumidesse paigaldatavad moodulid on saadaval erinevate paigaldusvõimalustega; soojuspumbana kasutatava mudeli puhul on kasutatud DC invertertehnoloogiat.

MVA

MVA

Moodul-soojuspump on varustatud VRF-süsteemiga ja selle ehitamiseks on kasutatud DC invertertehnoloogiat. Siseruumidesse paigaldatavate moodulite valikus on erinevad mudelid: Kassett, põrand-lagi, madal- või kõrgsurve, konsool, seinapaigaldusega moodul.

Vesijahutusega seadmed

CWX

CWX

Kompressoragregaadid (CWX), üksnes jahutamiseks mõeldud mudeli siseruumidesse paigaldatav moodul on seinakinnitusega (EXC, EWP, EWA); on kasutatud DC invertertehnoloogiat ja PLASMACLUSTER filtrit.