Jahutuskonvektorid

FCZ

FCZ

Jahutusvõimsus: 1 ÷ 6.81 kW
Küttevõimsus: 2.4 ÷ 15.52 kW

Fain coil available in numerous configurations for every installation need: wall, ceiling, recessed, for either hanging installation or in formwork or ducted installation. A dualjet version is also available.

FCZI

FCZI

Jahutusvõimsus: 1.6 ÷ 6.37 kW
Küttevõimsus: 3.7 ÷ 15.52 kW

The inverter modulation fain coil available in numerous configurations for every installation need: wall, ceiling, recessed, for either hanging installation or in formwork or ducted installation. A dualjet version is also available.

FCL

FCL

Jahutusvõimsus: 1.9 ÷ 11 kW
Küttevõimsus: 2.3 ÷ 13 kW

Kassettpaigaldusega jahutuskonvektorid. Ette nähtud õhu töötlemiseks äri- ja tööstussektori ON/OFF rakendustes. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

FCLI

FCLI

Jahutusvõimsus: 1.9 ÷ 11 kW
Küttevõimsus: 2.3 ÷ 13 kW

Kassettpaigaldusega jahutuskonvektorid. Ette nähtud õhu töötlemiseks äri- ja tööstussektori vaheldiga moodulrakendustes. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

FCX

FCX

Jahutusvõimsus: 1 ÷ 7.6 kW
Küttevõimsus: 2.4 ÷ 17 kW

On / off fancoilid kütte-, jahutus- ja niiskuse eraldamiseks saab paigaldada 2/4 torusüsteemidele ja kõikide kütteallikatega.

FCXI

FCXI

Jahutusvõimsus: 1.5 ÷ 7.4 kW
Küttevõimsus: 3.4 ÷ 15 kW

Inverter fancoilid kütte-, jahutus- ja niiskuse eraldamiseks saab paigaldada 2/4 torusüsteemidele ja kõikide kütteallikatega

DUALJET

DUALJET

Jahutusvõimsus: 1.5 ÷ 4.1 kW
Küttevõimsus: 3.4 ÷ 8.6 kW

ON/OFF jahutuskonvektorid kütte, jahutuse ja kuivatamise kontrollitud korraldamiseks. Neid on võimalik paigaldada kahe või nelja toruga süsteemina ja kombineerida erinevate küttekehade/soojusallikatega.

Omina HL

Omina HL

Jahutusvõimsus: 0.84 ÷ 2.83 kW
Küttevõimsus: 2 ÷ 5.9 kW

ON/OFF jahutuskonvektorid on mõeldud kütmiseks, jahutamiseks ja õhu kuivatamiseks eluruumide universaalsete paigaldiste osana. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

Omnia UL

Omnia UL

Jahutusvõimsus: 0.84 ÷ 2.83 kW
Küttevõimsus: 2 ÷ 5.9 kW

Jahutuskonvektorid on mõeldud kütmiseks, jahutamiseks ja õhu kuivatamiseks eluruumide universaalsete paigaldiste osana. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

Omnia ULI

Omnia ULI

Jahutusvõimsus: 1.2 ÷ 2.83 kW
Küttevõimsus: 2.91 ÷ 5.94 kW

Vaheldiga moodul-jahutuskonvektorid on mõeldud kütmiseks, jahutamiseks ja õhu kuivatamiseks eluruumide universaalsete paigaldiste osana. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

Ventilcassaforma

Ventilcassaforma

Jahutusvõimsus: 0.84 ÷ 2.83 kW
Küttevõimsus: 2 ÷ 5.94 kW

Jahutuskonvektorite seina süvistamiseks kasutatav paigaldusmall. Saadaval kahe versioonina: CHU-L, mida kasutatakse koos Omnia UL-P jahutuskonvektoritega, ja CHF kasutamiseks FCX-P, FCX-PV ja FCXI-P jahutuskonvektoritega.

FCW

FCW

Jahutusvõimsus: 1.9 ÷ 4 kW
Küttevõimsus: 2.4 ÷ 5.1 kW

Seinale paigaldatavad jahutuskonvektorid. Ette nähtud õhu töötlemiseks elu- ja ärisektori ON/OFF rakendustes. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

FHX

FHX

Jahutusvõimsus: 1.5 ÷ 7.4 kW
Küttevõimsus: 3.4 ÷ 15 kW

ON/OFF jahutuskonvektorid on varustatud bakteritõrjelambiga ja ette nähtud õhu kütmiseks, jahutamiseks ja kuivatamiseks. Neid on võimalik paigaldada kahe või nelja toruga süsteemina ja kombineerida erinevate küttekehade/soojusallikatega.

VEC

VEC

Jahutusvõimsus: 1.32 ÷ 3.6 kW
Küttevõimsus: 1.83 ÷ 4.28 kW

Ripplakke paigaldatavad Coanda efektjahutuskonvektorid, sisse/väljalülituse või vaheldiga, kasutamiseks äri- või tööstushoonetes, sobivad ühendamiseks igasuguste küttekehade/soojusallikatega.

VED

VED

Jahutusvõimsus: 0.99 ÷ 18 kW
Küttevõimsus: 4 ÷ 25 kW

Seina/laepaigaldusega jahutuskonvektorid kanalitesse/lõõridesse paigaldamiseks, sisse/väljalülituse või vaheldiga, kasutamiseks äri- või tööstushoonetes, sobivad ühendamiseks igasuguste küttekehade/soojusallikatega.

VES

VES

Jahutusvõimsus: 1.82 ÷ 11.81 kW
Küttevõimsus: 1.25 ÷ 25.37 kW

Kanalisse/lõõri paigaldatavad jahutuskonvektorid on varustatud vaheldiga mootoritega, mis tagavad õhuvoolu pideva moduleerimise ja sobivad kütmiseks, jahutamiseks ja õhu kuivatamiseks.

Termo-konvektorid

Climafon

Küttevõimsus: 0.91 ÷ 2.515 kW

CLIMAFON on süsteem, mis toimib tavapärase konvektsiooni põhimõtteid järgides: õhku soojendatakse eksklusiivse ribilise soojusvaheti abil ja suunatakse seejärel ventilatsioonipõhimõtteid järgides ruumi.

Climabox

Küttevõimsus: 1.22 ÷ 2.18 kW

Climabox on uuenduslik konvektor-tüüpi radiaator, mis paigaldatakse süvistatud seinapinda ja on mõeldud eluruumide kütmiseks. Selle kujundamisel on lähtutud kaasaegse sisearhitektuuri vajadustest ja energiasäästunõuetest.