Kvaliteet

Aermec on vastanud globaalsele konkurentsile otsustavalt, keskendudes innovatsioonile kõigis selle aspektides. Mitte ainult tehnoloogilistes uuendustes ja arenenud teadustöös, vaid ka protsessi innovatsioonis: alates kõrgelt automatiseeritud ja integreeritud tehases, kõige keerukama juhtimisega logistikaosakond, täielikus koostöös tarnijatega; alates ratsionaliseeritud tarneaegade vastuvõtmisega (Enterprise Resource Planning - ERP), mis võimaldab süsteemide ning komponentide täielikku jälgitavust. Kõik see tagab, et klient saab kvaliteeti ja teenuseid, mis muudavad Aermeci vaieldamatult liidriks tööstuses ja tootmises.

Toote kvaliteeti mõõdetakse klientide vajaduste rahulolul ja ootustel ning saavutatakse ühtsete projektide näol, optimaalne materjalide valik ja innovatiivsed tootmisprotsessid. Nn "Aermec kvaliteet" filosoofia määrab, et toode, alustades selle kontseptsiooni ideest, peab selle tulemus olema hoolika analüüsi põhine ja mitte ainult tegelikke kliendi vajadusi ja ootusi arvestav, vaid ka seotud erinevate vahendajatega (disainerid, paigaldajad, insenerid). See ambitsioonikas eesmärk tugineb meeskonnatööl, integratsiooni oskustel ja koostöö vaimul, et soodustada "Aermec pere" moodustumist, kus igaüks töötab eesmärgi poole nii lõpptoote lahenduse arengus, kui ka enne ja pärast müüki tehnilise toe näol, aidates seeläbi kaasa täpsele ja tugevale ettevõtte identiteedile.

Aermec kvaliteet on täielikult sertifitseeritud: alates 1993. aastast ISO 9001, firma kvaliteedisertifikaat; alates 2002. aastast Vision 2000, mis tõendab, mitte ainult toode, vaid ka arenguprotsessi ja kõiki teenuseid; ja alates 2013 on ISO 14001, mis tõendab ettevõtte keskkonnajuhtimise protsessi.

Aermec jõudlust tõendavad sertifikaadid on ülemaailmsed, kinnitades kvaliteeti, millega Aermec on tuntud. Euroventi sertifikaat kindlustab Euroopat ja AHRI sertifikaat Põhja-Ameerika turgu. Edasise jõudluse sertifikaadid hõlmavad EHPA - Euroopas, NF - Prantsusmaal, MCS - Suurbritannias ja teistes erisertifikaadid.

Aermec tooted on sertifitseeritud vastavalt erinõuetele rahvusvahelistes sihtkohtades, sealhulgas cUL loetelu Põhja-Ameerika turule ja CE Euroopas.