Projekteerijale

Aermec teeb inseneride ja projekteerijate töö lihtsaks tänu erinevatele seadmete valikuprogrammidele. Lai konfiguratsioonide hulk võimaldab valida just sobiliku ning meelepärase seadme, mis vastab kliendi tegelikele vajadustele. Aermeci suur eelis oma konkurentide ees ongi selles, et ei ole olemas ainult standartseid tooteid, vaid iga toote juures on hulgaliselt võimalusi.

Mis kõige tähtsam - enam ei pea ühe projekti tarvis valima mitmete erinevate tootjate seast eritüübilisi seadmeid. Nüüd on kõik võimalik valida ühest kohast. Tänu sellele on ka kliendil selgem arusaam ja kindlus. Aermeci valikus on fancoilid, termokonvektorid, soojuspumbad (õhk-õhk, õhk-vesi, maasoojuspumbad jne), külmamasinad (õhk-vesi, vesi-vesi, otseaurustusega jne), ventilatsiooni seadmed, soojustagastusseadmed, täppiskonditsioneerid, VRF süsteemid, splitsüsteemid, õhukuivatid, veejaamad, kondensaatorid ja drycoolerid, akumulatsiooni mahutid ning juhtimisautomaatika kõige selle tarvis.

Selle võimaluste rohke tootevaliku taga seisab kindel ja kõrge kvaliteet, mille tagab EUROVENT sertifikaat.

Valikuprogrammi Magellano on võimalik alla laadida aadressilt http://global.aermec.com/en/services/product-selection/

Magellano arvutisse alla laadimisel on vaja teha programmi uuendus ehk "update". Selleks tuleb valida avaekraanilt "options", seejärel "login" ning E-mail lisada sales@aemest.com ja Password sisestada Magellano. Lõpuks klikata test ja avaekraanil käivitada updater ning ongi valmis!

Magellano online versiooni kasutamiseks mine magellano.aermec.com 

E-mail: sales@aermest.com
Password: Magellano