Witness tests

Kaasaegsed infrastruktuurid vajavad optimeeritud tehnosüsteemide lahendusi, mis on täielikult integreeritud vastavalt kogu süsteemi nõuetele. Selle saavutamiseks pakub Aermec pühendunud ja personaliseeritud mudeleid, mis sobivad ideaalselt nende konkreetsetele individuaalsetele vajadustele.

"Witness tests" kujutavad endast täiendavat kindlust, mida Aermec võimaldab kasutajal kontrollida, enne paigaldamist, et kõik vastaks projekti nõuetele ja säiliks kogu aeg.

Aermec tehase "Witness tests" võimaldab järgmiseid protsesse, mida rakendada ja kinnitada:

  • Testid projekteeritud tingimustel, samuti personaalsetel kliendi määratud tingimustel.
  • Veendumaks, et väljapakutud tooted töötavad õigesti paigaldamisel kohapeal.
  • Veendumaks, et oodatud tööparameetrid on korrektsed terve tööaja jooksul.
  • Käigus hoidma seadet nii täiskoormuse, kui ka osalise koormusega tingimustes, kaardistama jõudlust ja energiatarbimist.
  • Töötamise simuleerimine äärmuslikes tingimustes, sealhulgas väga madalatel ja kõrgetel temperatuuridel.
  • Teostada konkreetseid mürakatseid.
  • Töötamise simuleerimine projekteeritud piirides ja ka väljaspool neid piire ekstreemsetes oludes.

Aermec omab Euroopa suurimat kliimaseadmete testimise kambrit, mis võimaldab ühte seadet kuni 2 MW katsetada täiskoormusel. Võimalused selle teostamiseks on akrediteeritud Euroventi ja AHRI sertifitseeritud testimise laborite poolt ja võimaldab täpsuse taset +/- 0,2 ° C ja ümbritseva õhu temperatuuri alates -20 ° C kuni + 55 ° C.

Aermec pakub selliseid teste õhu -ja vesijahutusega külmamasinatele, soojuspumpadele, ventilatsiooniseadmetele, otseaurustumisega külmamasinatele (vedelikjahutita)  ja drycooleritele; andmekeskuste simulaator on ka olemas.

Spetsiaalne kliendi salong võimaldab kasutajatel graafiliselt jälgida kõiki katseid reaalajas, pidevalt esitletakse ja salvestatakse kõik mõõteandmed. Aermec väljastab ametliku kirjaliku aruande, milles on näidatud täielikult kõik katsetulemused ja tingimused, mis pakuvad kliendile ametliku kinnituse tehtud katsete kohta.

Aermec "witness tests" on lisateenus, mille eesmärgiks on tagada optimaalsed lahendused, mis ideaalselt võtavad arvesse kliendi vajadusi, eemaldades võimalikke soovimatuid riske.